Обяви 0 За нас Контакти
Предимства:

Когато запишете текущия филтър за търсене във Вашият "Бележник със Запазени Филтри", следващия път ще можете да стартирате същото търсене от там, без да попълвате формите за търсене отново.

Вашият "Бележник със Запазени Филтри" се намира в меню Моят имот > Филтри.

1 - 41 от общо 41 обяви за имоти от ХОУМИС
140 кв.м, двор 700 кв.м, Район за наблюдение на птици! (Път на египетския орел) Този имот е истински рай за любителите на пр ..., тел.: 0893779961
118 кв.м, 3-ти ет. от 6, Четиристаен апартамент под наем в Манастирски ливади, ул. Шарл Шампо 118 кв.м, 3 спални, 900 евр ..., тел.: 0893779961
99 кв.м, 3-ти ет. от 4, Газ, Въведен в експлоатация 2022 г., Продавам ЕКСКЛУЗИВНО просторен тристаен апартамент в кв. Драгалевци с площ от 90 кв.м, разположен на ..., тел.: 0886626646
500 кв.м, ТЕЦ, Въведен в експлоатация 2023 г., ЕКСКЛУЗИВНО: Лицензиран цех за пчелни продукти + апитерапия | Горно Ботево Цена: 600 000 Предлагам ..., тел.: 0893779661
500 кв.м, ТЕЦ, Въведен в експлоатация 2023 г., ЕКСКЛУЗИВНО: Лицензиран цех за пчелни продукти + апитерапия | Горно Ботево Цена: 630 000 Предлагам ..., тел.: 0893779961
Продава ОФИСград София, Манастирски ливади
120 000 €
234 699.60 лв.
Цената е без ДДС
97 кв.м, Партер от 5, Въведен в експлоатация 2008 г., Цената е без ДДС (собственика е юридическо лице). 4 помещения. Във вътрешен двор на сграда на ул. Му ..., тел.: 0893779961
70 кв.м, двор 2550 кв.м, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г., Продава се къща с голям двор в с. Марково, обл. Стара Загора Имотът се намира в спокойно и живописн ..., тел.: 0893779961
1024 кв.м, Регулация, Ток, Вода, Продава се парцел в с. Горно Белево 7 400 Продава се дворно място с площ 1300 кв.м в с. Горно Б ..., тел.: 0893779961
140 кв.м, двор 120 кв.м, 2 ет. от 2, ТЕЦ, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г., Продава се къща в с. Беден, общ. Девин 25 000 Предлагаме двуетажна къща, разположена в живописн ..., тел.: 08937799661
47 кв.м, Агенция за недвижими имоти Хоумис предлага малко кафе и закусвалня със зала за пушачи на главен буле ..., тел.: 0893779961
100 кв.м, 2-ри ет. от 4, Просторен 3-стаен апартамент до парк 100 кв.м, след ремонт, 2 тераси Предлагаме светъл и просторе ..., тел.: 0893779961
310 кв.м, двор 2100 кв.м, Въведен в експлоатация 2012 г., УНИКАЛНА КЪЩА С ГОЛЯМ ПАРЦЕЛ ДО МАГИСТРАЛА ХЕМУС 1 ЧАС ОТ СОФИЯ Продава се впечатляващ имот в с. Г ..., тел.: 0893779961
13 кв.м, Паркомясто за продажба в комплекс South End 40 000 Предлагаме подземно паркомясто в престижния ж ..., тел.: 0893779961
1150 кв.м, Регулация, Ток, Вода, Парцел 1150 кв.м. в центъра на с. Негованци 32 000 Продаваме урегулиран поземлен имот (УПИ) с пл ..., тел.: 0893779961
10000 кв.м, Регулация, Обява за продажба на парцел с ПУП в с. Генерал Кантарджиево, обл. Варна Описание на парцела: Продав ..., тел.: 0893779961
90 кв.м, 6-ти ет. от 6, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г., Ексклузивно предложение - цена до края на м. Март | пред акт 16 Просторен двустаен апартамент до Ma ..., тел.: 0886626646
90 кв.м, 6-ти ет. от 6, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г., ЕКСКЛУЗИВНА ЦЕНА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА | ПРЕД АКТ 16 Просторен двустаен апартамент до Mall of Sofia и м ..., тел.: 0886626646
70 кв.м, 4-ти ет. от 7, Лок.отопл., Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г., ЕКСКЛУЗИВНО | ПРЕД АКТ 16 Двустаен апартамент в нова бутикова сграда до метростанция 'Опълченс ..., тел.: 0886626646
32 кв.м, 2-ри ет. от 5, Въведен в експлоатация 2015 г., Продава се напълно обзаведено студио в комплекс Амара , разположен на 400 500 метра от плаж Какао Б ..., тел.: 0893779961
3574 кв.м, Регулация, Предлага се парцел с площ 3574 кв.м, разположен в регулацията на кв. Острец, гр. Априлци, местност С ..., тел.: 0893779961
3202 кв.м, Регулация, Продава се парцел с площ 3202 кв.м, намиращ се в регулацията на кв. Острец, гр. Априлци, местност Ко ..., тел.: 0893779961
Дава под наем ОФИСград София, Хаджи Димитър
1 325 €
2 591.47 лв.
Цената е без ДДС
265 кв.м, бул. Владимир Вазов, 10-ти ет. от 10, Отдава се под наем офис в бизнес сграда до метростанция 265 кв.м Тип имот: търговски офис Площ: ..., тел.: 0893779961
331 кв.м, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г., Магазин на ул. Позитано, до Христо Ботев, тел.: 0893779961
541000 кв.м, Регулация, Вода, ПРОДАВА СЕ ЗЕМЯ / ПАРЦЕЛ ЗА СТРОИТЕЛСТВО с. Клементово, обл. Варна Обща площ: 541 000 м² (ͭ ..., тел.: 0893779961
Продава ПАРЦЕЛс. Езерово, област Варна
2 570 288 €
5 027 046.38 лв.
Цената е без ДДС
48496 кв.м, Регулация, Вода, Продажба | Индустриален поземлен имот до Варна Езерово Цена: 53 /кв.м Площ на имота: 48 496 кв.м ..., тел.: 0893779961
243 кв.м, 5-ти ет. от 5, Въведен в експлоатация 2007 г., Продава се многостаен / пентхаус с голяма тераса 243,5 кв.м Цена: 800 /кв.м ? 194 800 Етаж: 5 от ..., тел.: 0893779961
240 кв.м, Партер от 1, Въведен в експлоатация, Сглобяема конструкция, тел.: 0893779961
172 кв.м, 5-ти ет. от 6, ТЕЦ, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г., ЕКСКЛУЗИВНО! Многостаен мезонет в близост до Mall of Sofia и метростанция. Три спални, с възможност ..., тел.: 0886626646
Продава 3-СТАЕНград София, Манастирски ливади
275 000 €
537 853.25 лв.
Цената е без ДДС
111 кв.м, 3-ти ет. от 5, Газ, Въведен в експлоатация 2023 г., Продава се тристаен апартамент в Манастирски ливади пряка на ул. Ралевица, в близост до последната ..., тел.: 0893779991
82 кв.м, Партер от 3, Въведен в експлоатация, Продава се търговски обект 81 кв.м, гр. Ловеч Цена: 90 000 Имотът се намира на комуникативно ..., тел.: 0893779961
11500 кв.м, Регулация, Ток, Вода, Парцел от 11500 м близо до асфалтен път с невероятна гледка към страната. Напълно регулиран с разреш ..., тел.: 0893779961
15000 кв.м, Продава се парцел 15 000 кв.м в гр. Долна Баня, до Голф Клуб 'Икар' Предлагаме за продажба ..., тел.: 0893779961
14021 кв.м, Регулация, Ток, Вода, Продава се голям парцел в близост до плажа - 19021 кв.м, само на 80 метра от най-големия плаж в Бълг ..., тел.: 0893779961
2000 кв.м, Продава се: Земеделска земя в Сапарева баня 1000 кв.м. всяка Локация: В близост до къща за гости ..., тел.: 0893779961